جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

راهنمای پرداخت آنلاین وجه

     

نحوه پرداخت آنلاین وجه در پوشاک جــی بیست ;

پوشاک جـی بیست از طریق درگاه بانک ملت به شبکه شتاب متصل است و کارت بانک های ملت، ملی ، صادرات ، پارسیان ، تجارت ، مسکن ، سامان ، اقتصادنوین ، پاسارگاد ، کشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن ، سینا و کلیه بانکهای عضو شتاب را می پذیرد.





پارامترهای لازم برای خرید اینترنتی

پوشاک جــی بیست شما را به درگاه پرداخت بانک ملت متصل کرده ودر آن 4 پارامتر کارت بانکی که در عکس زیر با ستاره قرمز مشخص شده را از شما میپرسد.



1 - شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملت در عکس زیر آمده است.




2 - رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.

در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.


3 - کد CVV2

کد CCV2به صورت یک عدد 3 یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملت 3 رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید. در برخی کارت های بانک تجارت، کدCVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.




4 - تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است، عکس آن را در زیر مشاهده می نمائید.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود نـدارد ، نگران نباشید. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.





     
ادامه
کپی‌رایت © 2018 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو