جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

جلوگیری پاساژداران از عرضه پوشاک ایرانی

خلاصه خبر:

جلوگیری پاساژداران از عرضه پوشاک ایرانی

متن کامل خبر:

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از خودداری پاساژداران از عرضه پوشاک ایرانی در این مراکز خرید خبر داد.
ابوالقاسم آقاحسین شیرازی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به تعیین اجاره های سنگین در پاساژها و تاثیر این ارقام در افزایش قیمت پوشاک گفت:‌ اجاره مغازه ها از 40 میلیون تا 100 میلیون تومان تعیین می شود که این ارقام سبب تعیین مالیات های سنگین است.
وی با اشاره به ضرورت ساماندهی پاساژها با ایجاد یک مدیریت کلان در وزارت صنعت، شهرداری، وزارت کشور و استانداری تصریح کرد: تامین هزینه کرایه و مالیات مستلزم افزایش قیمت اجناس در بازار است.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک، پرداخت عوارض گوناگون به شهرداری را از دیگر مشکلات این صنف دانست و گفت: عوارض نوسازی، تابلو، پسماند و مشاغل بخشی از این هزینه ها هستند که تولیدکنندگان و فروشندگان باید به شهرداری پرداخت کنند.
شیرازی با اشاره به ناامنی فضای کار برای صنف پوشاک افزود: مشکلات مالیاتی، طرح های مختلف شهرداری که سبب جمع آوری تابلوها می شود و هزینه تامین اجتماعی از عوامل ناامن شدن فضای کار برای این صنف است که سبب ایجاد هزینه های سربار افزایش قیمت تمام شده و کم توانی تولیدکنندگان برای رقابت با تولیدکنندگان خارجی است.
وی با اشاره به ارائه خدمات گسترده از سوی کشورهای مختلف به عرضه کنندگان برند خارجی در ایران ادامه داد:‌ صاحبان برندهای خارجی پوشاک ملزم به ارائه کالاهای مجاز هستند در غیر این صورت از طریق اماکن با آنها مقابله می شود.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک افزود: در صورت موافقت شهردار برای ساخت پاساژ ویژه عرضه پوشاک ایرانی این بخش حمایت می شود و بازار پوشاک رونق می گیرد.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:317

نظرات

در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2017 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو