جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

چه تیپ پوششی برای محل کارمان مناسب است؟

خلاصه خبر:

چه تیپ پوششی برای محل کارمان مناسب است؟

متن کامل خبر:

یک روز صبح پیش از خروج از خانه تصمیم می‌گیریم برای همیشه با لباسی آراسته در محل کارمان حاضر شویم... این تازه شروع یک حرکت بسیار پیچیده و سردرگم‌کننده است.

 گاهی اوقات آنچنان به هماهنگی لباس‌هایمان در محل کار اهمیت داده که مورد تحسین همه همکاران قرار می‌گیریم و گاهی آنقدر بی‌حوصله لباس‌هایمان را برای خروج از خانه و رفتن به محل کار انتخاب می‌کنیم که صدای اعتراض خیلی‌ها در این باب به گوشمان خواهد رسید.

یک روز صبح پیش از خروج از خانه تصمیم می‌گیریم که برای همیشه با لباسی آراسته در محل کارمان حاضر شویم... این تازه شروع یک حرکت بسیار پیچیده و سردرگم کننده است.

اگر فرد مادی هستیم و موفقیت در کسب و کار برایمان اهمیت دارد پیشنهاد می‌کنیم که به فروشگاه‌های معتبر سطح شهرتان سری بزنید و با اعتماد به قول فروشندگان چند دست لباس ست و مناسب برای محل کارتان انتخاب کنید؛ از مانتو و سرپوش گرفته تا کیف و کفش و زیورآلات.

اما اگر علاقه دارید رنگ و طرح و جلوه لباس محل کارتان به سلیقه و دلخواه خودتان انتخاب شود بهتر است بیشتر در حوزه تناسب مدل، رنگ و جنس لباس‌های رسمی مطالعه کنید و بعد دست به انتخاب بزنید.

اغلب ما شلختگی و بی‌نظمی را دوست نداریم پس طیف رنگ‌های کاربردی در فضاهای رسمی را بشناسید و بیشتر به تن‌خور لباستان اهمیت دهید.

به نظر می‌رسد استفاده از رنگ‌های خنثی بیشتر از هر زمان دیگری شما را حرفه‌ای و اهل فن نشان دهد پس پیشنهاد می‌شود از این رنگ‌ها بیشتر در لباس‌هایتان استفاده کنید؛ رنگ‌های خنثی عبارتند از قهوه ای، بژ، شیری، خاكستری، سیاه و سفید که باعث می‌شوند اگر در انتخاب اجزای دیگر پوشش مانند کیف و کفش و زیورآلات مرتکب اشتباه شدید چندان به چشم نیاید و سرزنش نشوید.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:299

نظرات

در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2017 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو