جِـی بیست | تولید و پخش پــوشاک  | تولیدی لبــاس،J20wear

اقتصاد مقاومتی در حوزه پوشاک

خلاصه خبر:

نخستین جلسه اعضای کارگروه کشوری مد و لباس اتحادیه پوشاک در سال جدید روز سه‌شنبه برگزار شد.

متن کامل خبر:

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: جلسه اعضای کارگروه کشوری مد و لباس اتحادیه پوشاک در نخستین ماه سال جدید و با حضور جمعی از کارشناسان و صاحبان تولید مد و پوشاک در اتحادیه پوشاک برگزار شد.

حمیدرضا یوسفی‌فر دبیر کارگروه کشوری مد و لباس اتحادیه پوشاک در ابتدای نشست، ضمن تبریک سال نو گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده در سال 94 و بخشی از برنامه‌های آتی کارگروه را در نشست اعضای کارگروه کشوری مد و لباس ارائه کرد.

در این جلسه شیرازی ریاست اتحادیه پوشاک نیز ضمن تشکر از همراهی و فعالیت‌های کارگروه کشوری مد و لباس توجه اعضای کارگروه را در ترویج موضوع اقتصاد مقاومتی در راستای اقدام و عمل در حوزه پوشاک را در این سال متذکر و از تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پوشاک خواست تا برنامه‌ریزی‌های تولید و عرضه خود را با توجه به شرایط موجود برنامه‌ریزی کنند تا در این بخش عقب‌ماندگی و دلسردی صورت نگیرد.

او افزود: اگر تقاضای خرید پوشاک با قیمت بالا کم شده تولیدکنندگان ما مهارت و استعدادهای لازم را دارند که پوشاک با کیفیت خوب و قیمت مناسب‌تر تولید کنند تا ضمن حمایت از قشر ضعیف، بازار تقاضای خرید پوشاک ارزان‌قیمت را از دست ندهند.

همچنین در این جلسه نیز هر یک از اعضای کارگروه کشوری مد و لباس اتحادیه پوشاک به ایراد سخن پرداختند و نکته نظرات خود را درباره مسائل موجود مطرح کردند.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:237

نظرات

در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2017 تولید و پخش پوشاک جـی بیست
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو